График на информационната кампания по проект „Информирани и здрави“
Съвсем наскоро писах за проекта, по който работи Министерство на здравеопазването „Информирани и здрави“, както и за това, че е започнала поредица от информационни срещи под мотото „Работете внимателно! Пазете живота и здравето си!” в различни градове на страната.
Въпреки, че в сайта на Министерството няма информация за графика и датите на провеждане на срещите, благодарение на колега, този график все пак става достъпен за вас.
Националната кампания за ограничаване на производствения травматизъм включва поредица от масови информационни събития. Събитията включват прожекция на три филма по темата, анкети, викторини и разпространение на рекламни и информационни материали. Продължителността на едно събитие е до два часа и при интерес може да бъде изнесено два пъти в рамките на деня.
Информационните срещи са започнали на 31.01. в Разлог и до днес са проведени шест такива (днес е в Крумовград), следва още провеждане в следните градове по дати:
16.02.2012 г. (четвъртък) – Айтос
17.02.2012 г. (петък) – Средец
21.02.2012 г. (вторник) – Варна
22.02.2012 г. (сряда) – Шумен
23.02.2012 г. (четвъртък) – Търговище
24.02.2012 г. (петък) – Дулово
28.02.2012 г. (вторник) – Русе
01.03.2012 г. (четвъртък) – Плевен
02.03.2012 г. (петък) – Никопол
05.03.2012 г. (понеделник) – Берковица
06.03.2012 г. (вторник) – Кула
Събитията ще се провеждат в подходяща зала в производствено предприятие в съответното място, съгласувано с Общината. Като часове са обявени от 10.00 до 16.00.
Ако Вие сте представител на някое от производствените предприятия, които ще партнират на кампанията, предоставяйки зала, или пък имате информация кое точно ще бъде предприятието, моля споделете я с нас тук коментарите или чрез формата за контакт, за да стане тя достъпна за всички интересуващите.
Comments
Читателите на Отговори.Инфо са направили 1,319 коментара, искаш ли да се включиш и ти?Отговори


Здравейте,




